Je v dnešní době ještě možné uspět v MLM?

Jsi tu proto, že jsi slyšel(a) slovo síťový marketing a chceš se dozvědět více? Tomuto systému moc nevěříš, slyšíš o něm okolo stále jen negativní věci nebo o něm nevíš skoro nic. Ale zkoumáš nové možnosti, jak si přivydělat a posunout svůj život na úplně jinou úroveň?

Podnikání formou systému síťového marketingu je to nejlepší podnikání - vlastně vyděláváš peníze tím, že pomáháš vydělávat peníze dalším lidem. Tohle není v žádném jiném podnikání a nemá to prakticky chybu. Zní to asi divně, nepochopitelně, ale je to celkem jednoduché.

Když si k tomu vybereš ještě produkty, které každý doma neustále potřebuje, protože je chodí stejně někam nakupovat.
Pokud jste mladí, máte děti, chcete mít všechno, co jen můžete. K tomu je kromě jiného potřeba zdraví a pak peníze. Když stárnete, zdraví se začíná ozývat. Každý z nás v jakémkoliv věku touží po tom být zdravý a užívat si spoustu pěkných věcí. No a tady je možnost mít oboje najednou.

MLM nebo-li multi-level marketing, síťový marketing nebo také network marketing, je prověřený obchodní model, který ve světě někdy už od čtyřicátých let 20. století.

Když se řekne MLM, jistě si spousta z vás vybaví alespoň jednu firmu fungující na tomto principu, například Amway, Oriflame, Herbalife, Mary Kay, TianDe, Farmasi, Faberlic, Dedra, Missiva, Vorwerk, Natura, Nu Skin, Tupperware, Betterware a mnoho dalších.
Všechny společnosti mají stejný princip fungování a jenom se odlišují jinými marketingovými plány. Systém, kterým tyto firmy pracují, je stěžejním bodem pro všechny ty, kteří chtějí s některou z těchto společností spolupracovat. Proto je dobré ho znát.

A jaká může být kariéra v tomto odvětví? Výše uvedené firmy dokazují, že se systémem síťového marketingu se dá slavit úspěch. Všichni, kteří začnou v tomto systému pracovat, mohou zdárně zbohatnout, o tom není pochyb.

Je ale potřeba pochopit podstatu tohoto stylu obchodování a práce. A dalším základem úspěchu je také výběr prověřené společnosti, nabízející kvalitní produkty a poskytující dobrý plán odměn a výběr produktů, které také sednou právě tobě, budou tě bavit. A tím, si myslím, síťový marketing s produkty nejen pro zdraví určitě je. Není to práce jen pro ženy, ale zrovna tak úspěšný může být i muž.

Chceš peníze? Chceš si splnit nějaký sen? Chceš něco změnit?
Co jsi pro to ochotna(ochoten) udělat a z čeho slevit?

Sepiš si, co všechno jsi ochotna(ochoten) udělat pro to, abys měl(a) peníze jako přivýdělek na drobná vydání, na dovolenou, na nové auto, větší příjem než v zaměstnání a hlavně do budoucnosti stálý příjem. (Tato činnost je jak pro ženy, tak i pro muže, proto oslovuji oboje).

Tak co všechno z tohohle jste ochotni dělat?

♥ Číst knihy, hledat a sledovat informace, učit se nové věci, vzdělávat se.
♥ Plánovat si práci na další dny, dát si cíl, za kterým půjdeš. Na začátku třeba jen malý.
♥ Pracovat několik hodin denně (ze začátku to bude více času).
♥ Pokud začneš při zaměstnání, budeš muset pracovat pravidelně, denně, hodiny navíc k zaměstnání.
♥ Pracovat vytrvale, trpělivě, nenechat se odradit nějakými neúspěchy.
♥ Vzít na sebe zodpovědnost za svoji práci a neúspěchy nesvádět na okolí, na spolupracovníky.
♥ Počítat s tím, že budeš pracovat dlouhodobě a že zisky se budou zvedat pomalu, že nezbohatneš za pár týdnů nebo měsíců. Že je to práce dlouhodobá.
♥ Nebát se nových věcí (videa, články, on-line vysílání, inzeráty, kontaktování lidí a komunikace s nimi). Pokud se budeš bát a budeš mít obavy (bojí se a má obavy skoro každý), budeš se snažit strach překonat právě zkoušením a opakováním těchto věcí.
♥ Pracovat samostatně, využívat své nápady, kreativitu. (V MLM ti nikdo nedává úkoly, nekontroluje je, je to jen na tobě, co budeš dělat, jak budeš dělat a co splníš).
♥ Změnit myšlení ze zaměstnance na podnikatele. Pochopit, že tady se stáváš samostatným, svobodným člověkem a že si práci a výši svého výdělku určuješ sama(sám).
♥ Počítat s tím, že máš okolo sebe podporu a pomoc a že kdykoliv můžešo tu pomoc požádat. Od tojho jsme tu. Že se prostě nesmíš bát se na cokoliv zeptat. My tě k ničemu nutit nebudeme.
♥ Zvyknout si na týmovou práci, která je jiná než v zaměstnání. Ti v týmu nad tebou ti vždy ochotně pomohou a to hlavně v začátcích. A ty pak zase budeš pomáhat svým lidem.
♥ Uvědomit si, že pokud chceš peníze, musíš budovat sítě, oslovovat lidi (je mnoho způsobů, jak lidi oslovit, to složité není) a se svojí sítí neustále pracovat, být s nimi v kontaktu. Nebát se oslovování lidí, protože dávno už to není o sepisování kontaktů a jejich obvolávání.

Pokud je tu alespoň něco, co z toho můžeš udělat, máš naději na úspěch. Ostatní se pomalu přidá samo. Je toho hodně, ale nemusí to být všechno a najednou. Je potřeba postupovat systematicky a nakonec tě určitě tato práce postupně začne bavit a stane se ti koníčkem.

Co tedy dál?

V této době začíná být méně a méně zaměstnání, firmy se ruší, propouštějí lidi. Matky s malými dětmi, po rodičovské dovolené a lidé po padesátce shání zaměstnání dost těžko. Mnoha lidem se blíží důchod a bude nic moc. Proto se síťový marketing docela rychle rozrůstá. Tady je stále šance na úspěch a peníze.

Spousta lidí je ale závislá na výplatě a tyto lidé si neumí představit, že by začali dělat něco jiného. Že by začali pracovat samostatně, mohli najednou uplatnit své nápady a nikdo by jim je nesmetl pod stůl. Ale hlavně spousta lidí se bojí jít do něčeho nového, raději poslouchají šéfa, čekají na stále stejnou výplatu, doufají v povýšení nebo zvýšení platu, jdou na úřad práce. Lidé jsou zvyklí odpracovat si směnu a pak už nic nedělat, nepřemýšlet, nevymýšlet nic nového. Raději plní zadané úkoly a bojí se o své místo. Prostě nechtějí nic nového zkusit, bojí se toho. Je to ale normální a přirozené.

Pokud ale začnou přemýšlet jinak, přemýšlet o možnostech, které se jim naskýtají, přemýšlet o tom, jak by svůj život a svou práci změnili, je to dobrý začátek.

A tady u nás za nevelké peníze ale mohou všichni začít postupně (i při tom svém zaměstnání nebo zatím doma s dětmi) budovat svoje podnikání, svůj nový budoucí zdroj peněz, zdroj stálého příjmu. Mohou to dělat pomalu, postupně, až k úspěchu.

Když pochopíš, že jsi nechodil(a) do školy jen pro to, aby sis našl(a) zaměstnání, platil(a) daně, čekal(a) na povýšení, zvýšení platu, dělal(a) stále stejné věci bez možnosti ukázat všem své nápady, ale že tady se můžeš seberealizovat, získat svobodu, ukázat co umíš, co všechno se naučíš, to je začátek úspěchu.

Tady se můžeš neomezeně posouvat kupředu, chtít víc a víc a nikdo ti v tom nebude bránit. Spíš naopak, všichni ti budou pomáhat, mít radost z tvého úspěchu, protože tvůj úspěch je i jejich úspěchem.

A co je nejlepší, můžeš registrovat lidi, kteří chtějí změnit svůj život, i z jiných okolních zemí. Jak na to, ti rádi poradíme.

MÁM PRO TEBE I VÍC A TO TI PROZRADÍM NA FACEBOOKOVÉ STRÁNCE

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

Vezmi to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- ZDRAVÍ, samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJ SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

Teď je ta správná chvíle chtít změnit svůj život a začít spolupracovat na novém projektu. Ten ti může přinést peníze, pomoci získat nové dovednosti a znalosti, zlepšit si image. Spolupráce může být skvělým způsobem, jak dosáhnout svých cílů a změnit život. Neboj se zkoušet nové věci a navazovat kontakty s lidmi, kteří sdílejí stejné cíle.