Proč máš začít?

Říká se, že síťový marketing může dělat kdokoliv, ale on není pro každého. Je to naprosto v pořádku. Pokud budeš chtít, správně to vezmeš do rukou, necháš si poradit a pomoci, postavíš si síť na pevných základech, můžeš se dostat opravdu vysoko.

Nesmíš žít ale v představách, že budeš klikat, uděláš pár věcí a budeš získávat peníze. To je velký omyl. Tato práce je podnikání jako každé jiné, ale navíc můžeš získat finanční a časovou svobodu. Musíš se ale dál vzdělávat, spolupracovat, komunikovat, navzájem si pomáhat a pak se z maminek na mateřské, z žen, které by chtěly něco pro sebe udělat, z těch, co jsou bez práce, mohou stát spokojené ženy podnikatelky.

Nemusíš hned být podnikatel s Živnostenským listem, můžeš si jen přivydělávat, nebo nakupovat se slevou. Ale pokud chceš dosáhnout úspěchu, peněz, volnosti, tak to už podnikání je.

Sama vím, jak je to těžké, jaké máš obavy a strach spojený se začátkem něčeho nového, nějakého podnikání. Protože multilevel je podnikání. Vím, že teď jsi zrovna na rodičovské dovolené a máš třeba už dvě malé děti, že chodíš do zaměstnání nebo že se ti blíží důchod a o nějakém podnikání nechceš slyšet. Vím, že začít něco takového je těžké, zvlášť, když nemáš žádné zkušenosti ani dostatek informací.

Ty se ale bát nemusíš, nemusíš hledat žádné téma na podnikání. Ty už máš před sebou hotovou věc, jen ji uchopit a dát na rady zkušených. Všechno máš dané - systém, produkty, informace, vyplácení peněz. O tohle všechno se už vůbec nemusíš starat, to za tebe dělá firma. Nepotřebuješ peníze do začátku, ani kancelář, ani sklad. Nemusíš riskovat své peníze a spoustu času, abys začal(a) v něčem podnikat a vydělávat. Stačí se jen rozhodnout, protože za zády máš silnou podporu.

JAKKOLI SLOŽITÉ "J A K" LZE PŘEKONAT DOSTATEČNĚ SILNÝM "P R O Č".

Pokud tě bude blokovat, bránit ti začít, nějaký strach, je potřeba ho pojmenovat. Bojíš se, že se na to nehodíš, že ti to nepůjde, že na to nebudeš mít čas, že na to nemáš peníze, že budeš muset volat lidem, co když tě někdo odmítne, co když se ti známí budou smát. A tyto strachy pak musíš jednotlivě překonávat třeba tím, že se budeš učit všechno krok za krokem, že to budeš pravidelně konzultovat se sponzorem, že se budeš vzdělávat a učit se, co s tím. Tak strachy a obavy postupně překonáš a za chvíli ti to ani nepřijde.

Tvým pracovním nástrojem by měl být tvůj osobní příběh, proč jsi tuto práci začal(a) dělat, co tě k tomu přivedlo a co tě na tom baví. Co se ti na společnosti líbí? A i když třeba začínáš, zatím nic vybudovaného nemáš, tak co ti to přináší a hlavně, jak vidíš svoji budoucnost. Jaký máš cíl do budoucna, čeho chceš dosáhnout a co pro to chceš udělat a co pro to už teď děláš.

Napiš si svůj sen a cíl, dej mu konkrétní podobu a udělej si plány, co všechno a jak a kdy budeš dělat.

Nelekej se hned na začátku toho, že budeš muset nahánět nějaké lidi, kontaktovat je a nabízet jim produkty nebo spolupráci. Kdo je odvážný a baví ho to, může produkty ukázat hned, jak o nich bude alespoň něco vědět. Než ale začneš cokoliv dělat, napiš si nejčastější námitky, které budou lidi okolo tebe mít a připrav si na ně odpovědi. Jinak tě to zaskočí a ty se lekneš a všechno rychle vzdáš. Pochopitelně nejprve začneš poznávat produkty a systém společnosti, abys námitky mohl(a) vyvracet. Prostě je potřeba znát základy a to nejdůležitější o produktech a systému, jak to celé funguje.

Klidně si přečti můj příběh, JAK TO MÁM JÁ.

Motivace, ta je pro tebe také důležitá. Chtěl(a) bych umět to, co ....., chtěl(a) bych si taky jezdit na dovolenou, jako ...., chtěl(a) bych také umět natáčet videa a dělat webináře, jako .... Napiš si, po čem toužíš, co si chceš splnit, koho a za co obdivuješ.

Až se seznámíš s informacemi o produktech, o spolupráci, o tom, jak společnost funguje, napiš si základní informace, co se ti na té společnosti vlastně líbí a které informace budeše sdílet dále.

Napiš si také, jaký byl tvůj minulý rok, co jsi udělal(a), neudělal(a), prožil(a), jaké jsi měl(a) cíle a které z toho jsi si splnil(a), co se ti nepovedlo.

A pak si napiš, co je pro tebe podstatné do tohoto nového roku, co chceš udělat, jakým směrem se vydáš, co chceš změnit, co je tvým snem a cílem do konce roku.

Napiš si, čeho se bojíš, z čeho máš obavy, z čeho máš v této práci strach, že to nezvládneš. Jaké vidíš na této cestě překážky, co by tě mohlo odradit. Napiš si své priority, co a kdy by sis chtěl(a) splnit.

TOHLE JE OPRAVDU DŮLEŽITÉ A HODNĚ TI TO POMŮŽE.

Představ si

že teď tady máš možnost vzít svůj život do vlastních rukou a postupně si vybudovat svobodu, nezávislost na zaměstnání a šéfovi, postupně si vybudovat solidní výdělky, které tě zajistí do budoucnosti, naučit se přitom samostatnosti a spoustě nových věcí.

A stačí k tomu jen málo. Rozhodnout se, že chceš něco změnit, zbavit se své pohodlnosti, dát si cíl, za kterým půjdeš, sen, který si budeš chtít splnit. Pokud budeš mít obavy, strach z něčeho, co neznáš, neumíš, tak se budeš snažit tohle všechno překonat. Když pochopíš, že tohle je práce jako každá jiná, ale že ji můžeš začít dělat pomalu, postupně, třeba ve volném čase nebo když jsi zatím doma s dětmi na rodičovské dovolené. A když se budeš chtít pořádně posouvat dále, učit se nové věci, vzdělávat se a nenecháš se ničím odradit, budeš umět uplatnit svoje nápady a kreativitu, tak pak vůbec neváhej.

Ale hlavně by ti neměla chybět také vytrvalost, zodpovědnost a odhodlání. Když si řekneš, že to dokážeš a budeš mít před sebou jasný cíl, budeš si věřit a dáš si své PROČ, proč to chceš dělat, tak to určitě dokážeš. Počítej ale s tím, že to bude cesta postupná, zdlouhavá a proto je nutná vytrvalost a nevzdávat se hned při prvním neúspěchu. Neúspěchy zažívá každý, tak se jich neboj. Někomu to půjde pomaleji, někomu rychleji, ale všichni dojdou k tomu svému cíli. Tomu věř!

Vše záleží teď jen na tobě, ty si stanovíš svůj cíl, ty si určíš, jakým způsobem a jak rychle budeš pracovat a s čím budeš chtít pomoci.

Každý vidí úspěch někde jinde, někomu bude stačit přivýdělek na telefon, na kosmetiku, někdo chce mít čas na děti i peníze na jejich aktivity, někdo chce nové auto, někdo nechce obracet každou korunu v důchodu, někdo chce cestovat. Přemýšlej proto o svém PROČ, máš to ve svých rukou.

Časem ale zjistíš, že by to mohlo zajímat i jiné lidi a že ti to nakonec může dopomoci k zajímavým penězům a k zajímavé práci.

MÁM PRO TEBE I VÍC A TO TI PROZRADÍM NA FACEBOOKOVÉ STRÁNCE

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

Vezmi to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- ZDRAVÍ, samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJ SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

Teď je ta správná chvíle chtít změnit svůj život a začít spolupracovat na novém projektu. Ten ti může přinést peníze, pomoci získat nové dovednosti a znalosti, zlepšit si image. Spolupráce může být skvělým způsobem, jak dosáhnout svých cílů a změnit život. Neboj se zkoušet nové věci a navazovat kontakty s lidmi, kteří sdílejí stejné cíle.