Jak budeš pracovat a co za to

My víme, že práce má být odměněna a vy všichni byste měli zase vědět, že budete muset pracovat. Když této příležitosti využijete, začnete dělat to, co máte, poslechnete rady zkušených, tak určitě úspěchu dosáhnete. Ale úspěchu dosáhnete jedině prací.

Je to docela jednoduché. Jsou tu super produkty a my chceme tyto produkty zároveň s radou a pomocí lidem rozšiřovat dále. Produkty jsou za dostupnou cenu a tím i dosažitelné pro mnoho lidí.

Jeden člověk na to sám nestačí, ani pár lidí. Mít kamenné prodejny je drahé, reklama je drahá. A proto jsme tu všichni my, kteří produkty vyzkoušíme, pomůžeme a poradíme známým, rodině i cizím lidem. A proto nás musí být hodně, co budeme o těchto produktech dávat vědět dalším lidem. No a tím vznikl síťový marketing, prostě MLM (multi-level marketing).

Více úrovní, síť lidí - to jsou slova, která mnoho z vás vyděsí. Ale zkuste sami ukázat stovkám nebo tisícům lidí naše produkty. Zkuste všem těmto lidem pomoci. To prostě nejde. A proto si na to vezmete další pomocníky a i oni si vezmou další pomocníky. No a tím jednoduše vzniká síť hodně lidí, kteří už to všechno zvládnou.

A co bys měl(a) dělat, když se tedy rozhodneš, že do toho jdeš?

1. Seznámíš se se společností a produkty. Je tu pro tebe spousta školení, spousta webinářů a na tobě je jenom dělání toho, co dělají ostatní. Informace o tom, jak firma funguje, jaký má systém hodnocení, bodování, pozice, provize, prostě všechny hlavní základní informace máš stále okolo sebe. Nemusíš znát hned všechno.

2. Zaměříš se na poznávání produktů a na zkušenosti s nimi - k čemu slouží, s čím nám pomohou. Nejlepší jsou zkušenosti vlastní, protože těmi začneš. Je potřeba poznat produkty na vlastní kůži, vyzkoušet je s rodinou, známými. Pak okolo jsou zkušenosti dalších členů a jejich zákazníků. Těch zkušeností s produkty máme již spoustu, nemusí to být jen ty tvoje vlastní. Můžeš si sehnat o produktech i další fakta a porovnat je například s jinými podobnými na trhu.

3. Nejlepší je potenciální zákazníky nebo spolupracovníky kontaktovat osobně, máš třeba hodně známých a přátel. Jakými možnými způsoby se to dá dělat, to si povíme jinde, způsobů je hodně. Všechno tě naučíme, hned jak se rozhodneš do toho jít s námi.

4. Někdo je rád na sociálních sítích a má svůj profil. Je ale potřeba si najít svoji cílovou skupinu a vybrat si téma, na jaké se soustředit (spolupráce, podnikání, zdraví, hubnutí a podobně). Prostě je potřeba s lidmi komunikovat. Tvým cílem bude ukázat lidem, že jim můžeš pomoci, že právě ty pro ně máš něco, co se jim bude líbit, co jim vyřeší jejich problém.

NEPRODÁVEJ, POMÁHEJ! Proč? Protože spokojení klienti o tobě budou mluvit a doporučí tě dál, dalším lidem, kterým také můžeš pomoci.

A co je dost důležité?

Je velice důležité udělat si plán a napsat si kroky, které budeš podnikat, aby ses posunul(a) dále. Napiš si své nápady, konkrétní úkoly, které máš udělat a kdy je zvládneš - na příštích 10 dní, 30 dní, půl roku...
K tomu si hned ale také napiš, jaké to bude mít důsledky, co se stane, když to nesplníš, když to podle toho plánu dělat nebudeš. Co se nestane, o co přijdeš...

Polož si k tomu otázku - Kdo ti s tím může pomoci, abys to opravdu udělal(a), kdo ti poradí, když ti to úplně nepůjde? Kdo ti poradí, co s tím dál? Kdy se ho na to zeptáš? Pokud je tu někdo, kdo ti může poradit, pomoci (a to jsme my lídři), tak kdy požádáš o pomoc, o radu?

A POKUD OPRAVDU POŽÁDÁŠ O POMOC, TAK JSI ASI PŘEKROČIL(A) TÍM PRVNÍM KROKEM SVOJI KOMFORTNÍ ZÓNU.

Pokud si budeš myslet, že to dáš sama(sám) bez pomoci, bez rady, bude to hodně těžké, to mi věř. Pokud o tu pomoc nepožádáš, brzy to vzdáš a budeš říkat, že to nefunguje.

Pro takovéhle produkty je nejvhodnější systém síťový marketing (MLM). Je to asi nejlepší možné podnikání bez rizika a velkých nákladů, takže je pro každého, kdo chce něco změnit.
Náš systém je celkem jednoduchý a pokud chceš i vydělávat peníze, je potřeba také ale pracovat.

Ty tak postupně získáš provize za vlastní nákupy, meziprovize ze své sítě a další odměny a nakonec můžeš získat stálý příjem do budoucna.
Pokud vložíš více úsilí do sponzorování nových lidí než do prodeje produktů, získáš stále vyšší odměny.

Nezáleží totiž na tom, kdy do systému vstoupíš, pod kým budeš pracovat, ale pouze na tom, co ty budeš chtít dokázat, na tvé práci, na tvém důvodu dosáhnout nějakého svého cíle.

MÁM PRO TEBE I VÍC A TO TI PROZRADÍM NA FACEBOOKOVÉ STRÁNCE

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

Vezmi to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- ZDRAVÍ, samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJ SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

Teď je ta správná chvíle chtít změnit svůj život a začít spolupracovat na novém projektu. Ten ti může přinést peníze, pomoci získat nové dovednosti a znalosti, zlepšit si image. Spolupráce může být skvělým způsobem, jak dosáhnout svých cílů a změnit život. Neboj se zkoušet nové věci a navazovat kontakty s lidmi, kteří sdílejí stejné cíle.