JAK BUDEŠ PRACOVAT A CO ZA TO

My víme, že práce má být odměněna a vy všichni byste měli zase vědět, že budete muset pracovat. Když této příležitosti využijete, začnete dělat to, co máte, poslechnete rady zkušených, tak určitě úspěchu dosáhnete. Ale úspěchu dosáhnete jedině prací.

Je to docela jednoduché. Jsou tu super produkty pro zdraví, zase trochu jiné, než mají ostatní firmy. A chceme tyto produkty zároveň s radou a pomocí lidem rozšiřovat dále. Produkty jsou za dostupnou cenu a tím i pro mnoho lidí, kteří chtějí být zdraví.

Jeden člověk na to sám nestačí, ani pár lidí. Mít kamenné prodejny je drahé, reklama je drahá. A proto jsme tu všichni my, kteří produkty vyzkoušíme, pomůžeme a poradíme známým, rodině i cizím lidem. A proto nás musí být hodně, co budeme o těchto produktech dávat vědět dalším lidem. No a tím vznikl síťový marketing, prostě MLM (multi-level marketing).

Více úrovní, síť lidí - to jsou slova, která mnoho z vás vyděsí. Ale zkuste sami ukázat stovkám nebo tisícům lidí naše produkty. Zkuste všem těmto lidem pomoci. To prostě nejde. A proto si na to vezmete další pomocníky a i oni si vezmou další pomocníky. No a tím jednoduše vzniká síť hodně lidí, kteří už to všechno zvládnou.

A co bys měl(a) dělat, když se tedy rozhodneš, že do toho jdeš.

1. Seznámíš se se společností a produkty. To je velice důležité. Vypiš si potřebné informace o tom, jak firma funguje, jaký má systém hodnocení, bodování, pozice, provize, prostě všechny hlavní základní informace. Jaké máme partnery a co nabízejí. Nemusíš znát hned všechno.

2. Zaměříš se na poznávání produktů a na zkušenosti s nimi - k čemu slouží, s čím nám pomohou. Nejlepší jsou zkušenosti vlastní, protože těmi začneš. Je potřeba poznat produkty na vlastní kůži, vyzkoušet je s rodinou, známými. Pak okolo jsou zkušenosti dalších členů a jejich zákazníků. Těch zkušeností s produkty máme již spoustu za ty roky, nemusí to být jen ty tvoje vlastní. Můžeš si sehnat o produktech i další fakta a porovnat je například s jinými podobnými na trhu. Můžeš s naší pomocí zákazníkům poradit při výběru na jejich problémy. Neboj se, s tím ti ze začátku pomůžeme nejen my, ale i ostatní z firmy.

3. Někdo bude potenciální zákazníky nebo spolupracovníky kontaktovat osobně, má třeba hodně známých a přátel. Jakými možnými způsoby se to dá dělat, to si povíme jinde, způsobů je hodně.

4. Někdo je rád na sociálních sítích a má svůj profil. Může si udělat fanpage (facebookovou stránku) nebo blog, později třeba i skupinu pro své další členy. Tam pak bude dávat hodnotné příspěvky. Je ale potřeba si najít svoji cílovou skupinu a vybrat si téma, na jaké se soustředit (spolupráce, podnikání, zdraví, pomoc se zdravotním problémy, hubnutí a podobně). Prostě je potřeba s lidmi komunikovat. Tvým cílem bude ukázat lidem, že jim můžeš pomoci, že právě ty pro ně máš něco, co jim vyřeší jejich problém. A problémy lidé mají. A chtějí je řešit. Sociální sítě jsou místem, kam se lidé chodí bavit a ne nakupovat. Proto je na svých FB stránkách nebo profilu nezahlcuj jenom produkty, firmou (společností). Neschovávej se za firmu, za produkty. Tito lidé půjdou především za tebou, že jim pomůžeš vyřešit jejich problém, že jim poradíš, pomůžeš. Oni nejdou za produkty, za názvem společnosti, toho je na trhu hodně. Budou to tvoji fanoušci, ne fanoušci společnosti, firmy. Ale o tom také jinde.

NEPRODÁVEJ, POMÁHEJ! Proč? Protože spokojení klienti o tobě budou mluvit a doporučí tě dál, dalším lidem, kterým také můžeš pomoci.

Mimo jiné si můžeš udělat blog, fanpage na Facebooku, kde budeš sdílet články a příspěvky o své práci, o produktech, články, které budou lidi bavit, inspirovat a zajímat. Vyber si jednu úzkou cílovou skupinu, pro kterou budeš informace dávat (matky s dětmi, ty, co chtějí zhubnout, co mají nějaké zdravotní problémy nebo se soustřeď na ty, co potřebují peníze, chtějí se něco naučit, něco změnit). Buduj si s nimi důvěru a vztah a snaž se jim poradit a pomoci.
Tím vším si vytvoříš okruh zákazníků a až budeš umět lidem předat znalosti a zkušenosti, tak si začneš budovat svůj tým. Nastavíš si svůj pracovní a životní rytmus, způsob práce, který ti bude vyhovovat a dáš si své osobní cíle. A začneš třeba jen malým cílem. A až ho splníš, dáš si další.

A CO JE DOST DŮLEŽITÉ?

Je velice důležité udělat si plán a napsat si kroky, které budeš podnikat, aby ses posunul(a) dále. Napiš si své nápady, konkrétní úkoly, které máš udělat a kdy je zvládneš - na příštích 10 dní, 30 dní, půl roku...
K tomu si hned ale také napiš, jaké to bude mít důsledky, co se stane, když to nesplníš, když to podle toho plánu dělat nebudeš. Co se nestane, o co přijdeš...

Polož si k tomu otázku - Kdo ti s tím může pomoci, abys to opravdu udělal(a), kdo ti poradí, když ti to úplně nepůjde? Kdo ti poradí, co s tím dál? Kdy se ho na to zeptáš? Pokud je tu někdo, kdo ti může poradit, pomoci (a to jsme my lídři), tak kdy požádáš o pomoc, o radu?

A POKUD OPRAVDU POŽÁDÁŠ O POMOC, TAK JSI ASI PŘEKROČIL(A) TÍM PRVNÍM KROKEM SVOJI KOMFORTNÍ ZÓNU.

Pokud si budeš myslet, že to dáš sama(sám) bez pomoci, bez rady, bude to hodně těžké, to mi věř. Pokud o tu pomoc nepožádáš, brzy to vzdáš a budeš říkat, že to nefunguje.

Pro takovéhle produkty je nejvhodnější systém síťový marketing (MLM). Je to asi nejlepší možné podnikání bez rizika a velkých nákladů, takže je pro každého, kdo chce něco změnit.
Náš systém je celkem jednoduchý a pokud chceš i vydělávat peníze, je potřeba také ale pracovat.

Ty tak postupně získáš provize za vlastní nákupy, meziprovize ze své sítě a další odměny a nakonec můžeš získat stálý příjem do budoucna.
Pokud vložíš více úsilí do sponzorování nových lidí než do prodeje produktů, získáš stále vyšší odměny. A i když začneš třeba právě teď, můžeš si sáhnout na vyšší odměny klidně i dříve než tvůj sponzor. A to je spravedlivé.

Nezáleží totiž na tom, kdy do systému vstoupíš, pod kým budeš pracovat, ale pouze na tom, co ty budeš chtít dokázat, na tvé práci, na tvém důvodu dosáhnout nějakého svého cíle.

MÁM PRO TEBE I VÍC A TO TI PROZRADÍM NA FACEBOOKOVÉ STRÁNCE

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

Vezmi to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- ZDRAVÍ, samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJ SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

Teď je ta správná chvíle chtít změnit svůj život a začít spolupracovat na novém projektu. Ten ti může přinést peníze, pomoci získat nové dovednosti a znalosti, zlepšit si image. Spolupráce může být skvělým způsobem, jak dosáhnout svých cílů a změnit život. Neboj se zkoušet nové věci a navazovat kontakty s lidmi, kteří sdílejí stejné cíle.