ÚDAJE PRO REGISTRACI

DO KLUBU GLOBAL 3000

Začni hned teď a využij tuhle příležitost na celý život!

Využij této příležitosti, která ti pomůže změnit život. V tuhle chvíli můžeš ovlivnit svoji budoucnost, protože právě teď získáváš možnost splnit si nějaký svůj sen, třeba i malý. Peníze, které si vyděláš, můžeš použít na cokoli. Stačí si dát jen nějaký cíl a postupně ho plnit. A tyto své cíle a sny můžeš dosáhnout za tak malou částku. A hlavně všechno je s minimálním rizikem. Je jen na tobě, kam až to budeš chtít dotáhnout.

Než vyplníš registrační formulář a zaplatíš registrační poplatek, měl(a) bys vědět, jak vlastně fungujeme a co tě čeká, protože pracujeme formou síťového marketingu.

A neboj se, nemusíš mít hned Živnostenský list a hned být podnikatelem. Nejprve se zaměříš na poznávání výrobků a zkušenosti s nimi.

Částka za registraci je celkem směšná. Když si představíš, čeho za tak málo peněz můžeš dosáhnout... Ale je potřeba pracovat, je to byznys, jinak jakákoliv částka, zaplacená při registraci bude zbytečná. I kdyby to bylo úplně zadarmo.

Registrační formulář vyplň a odešli pouze v případě, že máš o registraci vážný zájem, chceš opravdu pracovat, posouvat se dále a vydělávat peníze.

Pokud hledáš klasickou práci nebo brigádu ihned s výplatou, síťový marketing asi pro tebe nebude to nejvhodnější. Nehledáme prodejce cukrovinek, ale všechny ty, co chtějí něco změnit ve svém životě. Protože tohle trochu změna je.

Pokud se nemůžeš stále ještě rozhodnout a potřebuješ ještě více informací o našem způsobu práce a o produktech, kontaktuj mě na telefonu Jitka Kopincová, +420 603 193 647. Jako člen pak budeš mít přístup ke všem informacím a videím, potřebným pro svoji práci.

Pro registraci potřebuji zodpovědět ještě pár otázek:

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS 
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDEŠ I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Naše produkty pro zdraví jsou na trhu již více jak 20 let a přesto o nich ještě většina lidí neví a nevyzkoušela je, i když mají zdravotní problémy. Spousta lidí má problémy s klouby, nadváhou, cukrovkou a imunitou, nic jim na to nezabírá. Tak pojď mezi nás! Vyzkoušej je, třeba pomohou tobě i lidem okolo a určitě si je oblíbíš.