ÚDAJE PRO REGISTRACI

Začni hned teď a využij tuhle příležitost na celý život!

Využij této příležitosti, která ti pomůže změnit život. V tuhle chvíli můžeš ovlivnit svoji budoucnost, protože právě teď získáváš možnost splnit si nějaký svůj sen, třeba i malý. Peníze, které si vyděláš, můžeš použít na cokoli. Stačí si dát jen nějaký cíl a postupně ho plnit. A tyto své cíle a sny můžeš dosáhnout za tak malou částku. A hlavně všechno je s minimálním rizikem. Je jen na tobě, kam až to budeš chtít dotáhnout.

Než vyplníš registrační formulář a zaplatíš registrační poplatek, měl(a) bys vědět, jak vlastně fungujeme a co tě čeká, protože pracujeme formou síťového marketingu.

  
A neboj se, nemusíš mít hned Živnostenský list a hned být podnikatelem. Nejprve se zaměříš na poznávání výrobků a zkušenosti s nimi.
  
Částka za registraci je celkem směšná. Když si představíš, čeho za tak málo peněz můžeš dosáhnout... Ale je potřeba pracovat, je to byznys, jinak jakákoliv částka, zaplacená při registraci bude zbytečná. I kdyby to bylo úplně zadarmo.
  
Registrační formulář vyplň a odešli pouze v případě, že máš o registraci vážný zájem, chceš opravdu pracovat, posouvat se dále a vydělávat peníze.
  
Asi si říkáš, že to je hodně peněz za registraci. Ale zkus začít podnikat za cca čtyři stovky. Pořiď si za to třeba kancelář, obchůdek, dílnu nebo nehtové studio... No a tady za takové peníze můžeš mít jednou svoji firmičku, úspěch, peníze.

Pokud se nemůžeš stále ještě rozhodnout a potřebuješ ještě více informací o našem způsobu práce a o produktech, kontaktuj mě na telefonu Jitka Kopincová, +420 603 193 647. Jako člen pak budeš mít přístup ke všem informacím a videím, potřebným pro svoji práci.

Pro registraci potřebuji zodpovědět ještě pár otázek:

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

Teď je ta správná chvíle chtít změnit svůj život a začít spolupracovat na novém projektu. Ten ti může přinést peníze, pomoci získat nové dovednosti a znalosti, zlepšit si image. Spolupráce může být skvělým způsobem, jak dosáhnout svých cílů a změnit život. Neboj se zkoušet nové věci a navazovat kontakty s lidmi, kteří sdílejí stejné cíle.