ÚDAJE PRO REGISTRACI

DO KLUBU GLOBAL 3000

Začni hned teď a využij tuhle příležitost na celý život!

Využij této příležitosti, která ti pomůže změnit život. V tuhle chvíli můžeš ovlivnit svoji budoucnost, protože právě teď získáváš možnost splnit si nějaký svůj sen, třeba i malý. Peníze, které si vyděláš, můžeš použít na cokoli. Stačí si dát jen nějaký cíl a postupně ho plnit. A tyto své cíle a sny můžeš dosáhnout za tak malou částku. A hlavně všechno je s minimálním rizikem. Je jen na tobě, kam až to budeš chtít dotáhnout.

Než vyplníš registrační formulář a zaplatíš registrační poplatek, měl(a) bys vědět, jak vlastně fungujeme a co tě čeká, protože pracujeme formou síťového marketingu.

A neboj se, nemusíš mít hned Živnostenský list a hned být podnikatelem. Nejprve se zaměříš na poznávání výrobků a zkušenosti s nimi.

Částka za registraci je celkem směšná. Když si představíš, čeho za tak málo peněz můžeš dosáhnout... Ale je potřeba pracovat, je to byznys, jinak jakákoliv částka, zaplacená při registraci bude zbytečná. I kdyby to bylo úplně zadarmo.

Registrační formulář vyplň a odešli pouze v případě, že máš o registraci vážný zájem, chceš opravdu pracovat, posouvat se dále a vydělávat peníze.

Pokud hledáš klasickou práci nebo brigádu ihned s výplatou, síťový marketing asi pro tebe nebude to nejvhodnější. Nehledáme prodejce cukrovinek, ale všechny ty, co chtějí něco změnit ve svém životě. Protože tohle trochu změna je.

Za registraci zaplatíš v současné době 370 Kč a v balíčku dostaneš katalog Global 3000, brožuru Projekt Global 3000, katalog cukrovinek, vzorky na vyzkoušení, další potřebné informace. Balíček zasíláme prostřednictvím Zásilovny.
A ihned po registraci máš zdarma on-line Virtuální kancelář, která bude tvým pracovním nástrojem. Tady pak vidíš všechno potřebné o své práci i práci tvého týmu.

Pro Slovensko je registrace za 17,5 € a posílám jí z České republiky prostřednictvím Zásilkovny. Je to totiž o mnoho levnější, než Českou poštou.

Asi si říkáš, že to je hodně peněz za registraci. Ale zkus začít podnikat za cca čtyři stovky. Pořiď si za to třeba kancelář, obchůdek, dílnu nebo nehtové studio... No a tady za takové peníze můžeš mít jednou svoji firmičku, úspěch, peníze.

Pokud se nemůžeš stále ještě rozhodnout a potřebuješ ještě více informací o našem způsobu práce a o produktech, kontaktuj mě na telefonu Jitka Kopincová, +420 603 193 647. Jako člen pak budeš mít přístup ke všem informacím a videím, potřebným pro svoji práci.

Pro registraci potřebuji zodpovědět ještě pár otázek:

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDEŠ I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Naše produkty pro zdraví jsou na trhu již více jak 20 let a přesto o nich ještě většina lidí neví a nevyzkoušela je, i když mají zdravotní problémy. Spousta lidí má problémy s klouby, nadváhou, cukrovkou a imunitou, nic jim na to nezabírá. Tak pojď mezi nás! Vyzkoušej je, třeba pomohou tobě i lidem okolo a určitě si je oblíbíš.