Výhody spolupráce

Co takovou registrací vlastně získáš?

Pomalu každý člověk řeší své zdraví, imunitu, problémy se zažíváním, s klouby, hubnutí, problémy s vlasy apod., na které hledá účinné přípravky.
Ty tedy můžeš podpořit své zdraví, ale můžeš pomoci ulevit od zdravotních problémů i své rodině, známým, ale i cizím lidem. Naučíš se používat i další produkty, které každý člověk běžně v rodině používá a běžně denně potřebuje pro chod celé domácnosti. Z pohodlí domova vyřešíš klidně i dárky k různým výročím.

Ty ale čteš tyhle stránky z důvodu, ne abys jenom nakupoval(a) nějaké produkty, cukrovinky a sladkosti, ale proto, že chceš změnit něco ve svém životě. A tak tady se můžeš naučit podnikat a to s nulovými náklady a připraveným firemním konceptem.

Mnoho lidí, stejně jako mě, dnes již oslovilo moderní globální podnikání, které si můžeš vybudovat. Je to skutečný byznys a to bez velkých nákladů. Myslím, že dnes je to asi nejlepší způsob, jak vzít život do vlastních rukou. Díky tomuto projektu můžeš mít zdraví, svobodu (čas) a peníze zároveň. Budeš jenom podnikat s výjimečnými, českými produkty a budeš to učit i další lidi. Jak je to jednoduché.

Ale... musíš mít nějaké své sny, být ochoten(ochotna) do jejich naplňování investovat svůj čas, učit se nové věci a nebát se být sám(sama) sebou, realizovat své nápady a ne jenom čekat na úkoly.

Můžeš ale také jen být takovým samospotřebitelem, objednávat pro sebe, pro známé cukrovinky, ostatní výrobky, získat za to slevy nebo nějaký malý přivýdělek. K tomu získáš mnoho známých jak osobně, tak i na internetu a nějakou korunu navíc. K nějakému velikému podnikání tě nikdo nutit nebude, ale nedočkáš se velkých úspěchů, cukrovinkami si můžeš trochu přivydělat, to ano.

S chutí přivítám do svého týmu hlavně lidi, kteří už mají ten svůj sen, své PROČ, svůj cíl. Ty lidi, kteří chtějí těchto svých cílů dosáhnout a nalézt práci, která je bude bavit a bude pro ně něco víc, než jen nutné zaměstnání.
Tahle práce není úplně pro každého. Tato práce je o sebedisciplíně a je hlavně pro vytrvalé. Je pro ty, kteří se nebojí překážek a vidí v nich příležitost k dalšímu růstu. Pro ty, kteří si chtějí vybudovat vlastní firmu a mít zodpovědnost, jako každý jiný podnikatel.

Tato práce je podnikání, pokud chceš peníze. Musíš pracovat a pracovat dost a dlouhodobě, vytrvale. A výhodou ti pak bude volnost, peníze, připravený, hotový systém, možnost osobního rozvoje a žádné riziko. Produkty a ostatní potřebné věci za tebe obstará firma. Neneseš žádné náklady na výrobu produktů, tiskoviny, on-line kancelář, na novinky a podobně. Ani nevyplácíš své lidi, takže za ně nemáš žádnou zodpovědnost. Tu totiž má tady každý sám za sebe.

A já chci spolupracovat jen s takovými lidmi, kteří chtějí opravdu pracovat, nehledají výmluvy a budou se rádi učit nové věci, i když je třeba právě teď vůbec neznají.

Neboj se nezávazně zeptat na jakékoliv věci, chtěj další informace. Já si spolupracovníky do svého týmu totiž vybírám.

POJĎ SI O TOM VŠEM POPOVÍDAT NA FACEBOOKOVÉ STRÁNCE:

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

Vezmi to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- ZDRAVÍ, samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJ SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

Teď je ta správná chvíle chtít změnit svůj život a začít spolupracovat na novém projektu. Ten ti může přinést peníze, pomoci získat nové dovednosti a znalosti, zlepšit si image. Spolupráce může být skvělým způsobem, jak dosáhnout svých cílů a změnit život. Neboj se zkoušet nové věci a navazovat kontakty s lidmi, kteří sdílejí stejné cíle.