Pochoutky z Čech, Moravy i Slovenska

Pokud máte v rodině rádi medové a sýrové pochoutky, pikantní hořčice, pečené a klasické čaje, kávu, čokoládu a bylinky, různé delikatesy, pak jsi tu na správném místě.

A co takhle k svátku nebo k narozeninám nebo přímo svatební sýrový dort? A tohle všechno jednoduše přímo z domova a za body.

Spousta pochoutek z Čech, Moravy i ze Slovenska může být doma i na tvém stole. Mlsky k televizi, ke knížce, ale i jako zajímavý dárek k nějakému výročí nejen pro tvé rodinné příslušníky.

A nejlepší je pozvat si kamarádky a přátele na kávu a dát jim ochutnat, co všechno můžeš nakoupit při své práci a máš za to ještě peníze. Zároveň si při naší skořicové nebo višňové kávě s nimi popovídej o jejich problémech. Každý má nějaké problémy nejen sám, ale i v rodině. Ať už jsou to zdravotní problémy nebo finanční nebo se mu třeba nelíbí v práci.

Vezmi to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJ SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

Teď je ta správná chvíle chtít změnit svůj život a začít spolupracovat na novém projektu. Ten ti může přinést peníze, pomoci získat nové dovednosti a znalosti, zlepšit si image. Spolupráce může být skvělým způsobem, jak dosáhnout svých cílů a změnit život. Neboj se zkoušet nové věci a navazovat kontakty s lidmi, kteří sdílejí stejné cíle.