Pochoutky z Čech, Moravy i Slovenska

Pokud máte v rodině rádi medové a sýrové pochoutky, pikantní hořčice, pečené a klasické čaje, kávu, čokoládu a bylinky, různé delikatesy, pak jsi tu na správném místě.

A co takhle k svátku nebo k narozeninám nebo přímo svatební sýrový dort? A tohle všechno jednoduše přímo z domova a za body.

Spousta pochoutek z Čech, Moravy i ze Slovenska může být doma i na tvém stole. Mlsky k televizi, ke knížce, ale i jako zajímavý dárek k nějakému výročí nejen pro tvé rodinné příslušníky.

A nejlepší je pozvat si kamarádky a přátele na kávu a dát jim ochutnat, co všechno můžeš nakoupit při své práci a máš za to ještě peníze. Zároveň si při naší skořicové nebo višňové kávě s nimi popovídej o jejich problémech. Každý má nějaké problémy nejen sám, ale i v rodině. Ať už jsou to zdravotní problémy nebo finanční nebo se mu třeba nelíbí v práci.

Vezmi to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJ SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDEŠ I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Naše produkty pro zdraví jsou na trhu již více jak 20 let a přesto o nich ještě většina lidí neví a nevyzkoušela je, i když mají zdravotní problémy. Spousta lidí má problémy s klouby, nadváhou, cukrovkou a imunitou, nic jim na to nezabírá. Tak pojď mezi nás! Vyzkoušej je, třeba pomohou tobě i lidem okolo a určitě si je oblíbíš.