Život jako v pohádce pro tvoje děti

Vybav si celý dětský pokojíček, vyber si všechny běžné potřeby pro své děti.

Nové povlečení, potřeby do školy, hračky, sportovní potřeby, vybavení na cesty za výletem, dětské oblečení, potřeby k jídlu a pití, ale i kojenecké věci, pokud právě čekáš přírůstek do rodiny nebo máš doma malé miminko.

Všechno možné pro děti malé i větší, i pro ty, které se v nejbližší době narodí. A všechno si vybereš a objednáš v klidu domova a za body. A tak vlastně i v tuto chvíli můžeš nastartovat svoji práci. Rodina i dítě bude potřebovat spoustu věcí a stejně to někde musíš nakoupit.

A právě takhle se může pomalu a postupně začít.

Vytvoříš dětem krásný pokojíček s pěkným vybavením, barevnými dekoracemi a doplňky, plný hraček. Zkus použít vybavení s motivy dětských hrdinů, zvířátek. Ve stejném vzoru svých oblíbených hrdinů mohou i usínat v pěkném povlečení.

Pokud se budeš s dětmi doma nudit, je tu i spousta nápadů, jak děti malé i větší zaměstnat a mít chvíli klid pro sebe. Děti jsou každou chvíli doma, ať už jsou prázdniny, karanténa nebo jsou nemocné, můžete doma kreativně tvořit. Třeba vytvořit dárek pro babičku a dědečka.

A jestli už nemáš doma malé děti, ale hlídáš vnoučata, tak jim můžeš nakoupit dárky, dětské knihy, ale můžeš také s nimi doma tvořit.

Vezmi to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJ SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

Teď je ta správná chvíle chtít změnit svůj život a začít spolupracovat na novém projektu. Ten ti může přinést peníze, pomoci získat nové dovednosti a znalosti, zlepšit si image. Spolupráce může být skvělým způsobem, jak dosáhnout svých cílů a změnit život. Neboj se zkoušet nové věci a navazovat kontakty s lidmi, kteří sdílejí stejné cíle.