Jak strávit jeden den s našimi produkty a partnery a jak získat body?

S globalovskými produkty a s produkty našich partnerů se dá prakticky fungovat každý den. Začneš s nimi ranní hygienou a snídaní, skončíš odpoledne výletem nebo úklidem, relaxem nebo dalším vzděláváním s knihou.

Začínáš ranní hygienou a pak použijš nějaký z našich pleťových krémů Florinea. Jako první nalačno by měl být BioAktiv, který můžeš smíchat se Slim 3000 coctailem místo snídaně (máme 6 příchutí). Pak si uděláš ranní Vitavlákninu kávu na povzbuzení do nového dne (a tady jsou 3 druhy). Během dne potřebujeme každý dodržovat pitný režim a k tomu máme různé druhy nápojů ILLA. Po ránu je také dobré zahájit pitný režim nápojem s vlákninou Fibre Morning (hruška nebo pomeranč). VitaRutin na cévy a CellAktiv na imunitu by měl být také tvojí denní součástí. Pokud chodíš na sluníčko, na zahradu, na výlety, k vodě, potřebuješ ProSun plus, díky kterému se nespálíš.

K obědu si můžeš dát některou z globalovských polévek a zdravé a chutné Vitavláknina těstoviny. Pro děti jsou tu v průběhu dne Noví Globalíci nebo Cé Globalíci, které jsou plné vitamínů a minerálů. A také hračky a zábava z eshopu Zivotvpohadce.cz.

Běžný úklid uděláš s přípravky z eshopu Sofie.cz nebo Qalt, prádlo vypereš s pracím práškem z Globalu nebo z jiného partnerského obchodu a krásným povlečením z eshopu Povlecemevse.cz překvapíš rodinu. Úklid zakončíš globalovským osvěžovačem vzduchu Fresh feeling.

Do společnosti, do práce nebo jen tak se navoníš jedním z našich parfémů Claris Beauty, inspirovaných světovými vůněmi, do tašky přidáš pár sladkostí a sušenek z eshopu České cukrovinky a Zdravyachutnysvet.cz. Mimo jiné máš v kabelce vždy osvěžovač dechu DENTIce. Na sobě budeš mít ty i tvoje děti oblečení z obchodu Zivotvpohadce.cz.

Pokud sportuješ, cvičíš, plaveš, jezdíš na kole, dáš si Aktive Sport a doplníš tekutiny nápojem ILLA BCAA. Pokud přibíráš po cukrovinkách, tak místo dvou jídel si denně dáš Slim 3000 coctail + PoCLAd tobolky pro ještě lepší účinek.
Večer pozveš kamarády na višňovou nebo skořicovou kávu, ke které jim třeba nabídneš sýrový dort z eshopu Fajneveciodnas.cz.

A nebo si večerní relax místo televize uděláš s knížkou z eshopu Knihanakazdyden.cz. Budeš se přitom i vzdělávat. A před spaním opět na čistý obličej naneseš například krém Q10 night nebo některý z dalších pleťových krémů.

Budeš-li trávit den v přírodě, u vody nebo na zahradě nebo se chystáš na dovolenou k moři nebo i k rybníku, nesmí ti chybět Prosun plus. Pokud jsi hodně chodil(a), nebo je ti již více let, tak ti vše ulehčí ProKloub a na uchozené nohy vyzkoušíš gely Florien 3000 nebo Florinea. A to není zdaleka všechno.

Když takhle strávíš každý den se všemi těmito produkty za body a naučíš to i ostatní, nemusíš roznášet po známých tašky cukrovinek. Přemýšlej, jak maximálně využít spolupráci jen tím, že budete celá rodina běžně používat produkty, které Global 3000 a jeho partneři nabízí a že to naučíš lidi okolo sebe. Získáš tak dostatek bodů pro svoji provizi. A ti, které tohle naučíš, ti přinesou spoustu dalších bodů.

A tady vidíš, jak se s našimi produkty dá strávit celý den, s celou rodinou.

Ukaž to všem svým známým a to i na facebooku. A totéž nauč všechny lidi, které zaregistruješ. Nedělej z nich prodejce, ale nauč je být samospotřebitelem. Ukaž jim, co jim firma nabízí a jak to mohou využít. A nejlepší možnost, jak někoho něco naučit, je být mu příkladem.

Získáš tak body bez velké námahy a i tvoje síť ti takto přinese také spoustu dalších bodů a tím i meziprovize a odměny. Není to jen o cukrovinkách.

O tom, jak to celé funguje, o produktech Global 3000 i o tom, co nabízejí naše partnerské obchody a firmy, najdeš více informací v naší facebookové skupince.

Přidej se do facebookové skupiny POJĎTE NA TO CHYTŘE, S NÁMI

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDEŠ I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Naše produkty pro zdraví jsou na trhu již více jak 20 let a přesto o nich ještě většina lidí neví a nevyzkoušela je, i když mají zdravotní problémy. Spousta lidí má problémy s klouby, nadváhou, cukrovkou a imunitou, nic jim na to nezabírá. Tak pojď mezi nás! Vyzkoušej je, třeba pomohou tobě i lidem okolo a určitě si je oblíbíš.