Nevíš, proč se ke mně máš přidat?

Každý máme nějaké sny, cíle, co bychom si chtěli v životě splnit. Je potřeba mít konkrétní cíle, které dovedeme popsat. A když je popíšeme, bude už jednodušší udělat ten první krok tím správným směrem. Ten správný rozhodující krok.
Krok, díky kterému se začneš ubírat tím správným směrem. Nebude to všechno hned, půjde to někdy pomalu, s překážkami, ale přijde ten den zlomu a úspěch se začne blížit. Vyzkoušej to, neboj se toho.

Takže:
→ Pokud bude tvým důvodem to, že se chceš postavit na vlastní nohy, že chceš změnit současnou situaci, pak nezáleží na tom, jestli chodíš do zaměstnání, jsi doma s malými dětmi, chodíš do školy nebo máš dávno čtyřicítku na krku a děti už vyletěly z hnízda.
→ Pokud bude tvým důvodem to, že vyzkoušíš produkty, pomohou tobě i někomu dalšímu z okolí, rodině, oblíbíš si je, budeš z nich nadšený(á), pak můžeš začít vydělávat.
→ Pokud bude tvým důvodem to, že chceš navázat nová přátelství, chceš spolupracovat s lidmi, které si vybereš a kteří to budou mít nastavené stejně, jako ty, tak poznáš, co je to ta svoboda.
→ Pokud bude tvým důvodem to, že chceš zkusit být vytrvalý(á) a opravdu chceš něčeho dosáhnout, třeba na začátek jen malého úspěchu, tak ten úspěch se opravdu postupně dostaví.
→ Pokud bude tvým důvodem to, že budeš chtít mít dostatek peněz, abys mohla trávit čas s dětmi, bez stresu se věnovat rodině.
→Pokud bude tvým důvodem to, že nebudeš chtít přemýšlet o tom, co si můžeš dovolit a nebudeš chtít přemýšlet o výdajích.
→ Pokud bude tvým důvodem to, že si budeš chtít vydělat víc než v zaměstnání, protože tvá práce dostala smysl, baví tě a pomáháš spoustě dalších lidí.

Tak se neohlížej na to, že jsi doma s dětmi na rodičovské dovolené, že je ti třeba už víc jak 40, víc jak 50 let, že chodíš do zaměstnání a pojď zjistit, jestli tohle může být cesta ke změně života, k nějakému úspěchu, k seberealizaci spojené se splněním nějakého tvého snu.

A myslím, že jsem se v některém z bodů strefila, když tady teď napíši:

♥ Že jsi maminka na rodičovské dovolené, chtěla bys něco sama zkusit, ale bojíš se, že to s dětmi nebudeš stíhat. Chtěla bys dělat něco, co by tě bavilo, měla bys čas na děti a nemusela manžela prosit o peníze. A ještě ke všemu se ti nechce zpátky do práce, protože si to s dětmi neumíš vůbec představit.
A vidíš, s námi to můžeš zkusit pomalu, postupně a dojít až k tomu, že do té práce zpátky nebudeš muset.

♥ Že jsi už ve věku, kdy tě už moc děti nepotřebují, chtějí spíše jen peníze do školy, na koníčky. Měla jsi nějaký sen o dovolené, o tom, že si koupíš něco, na co ti prostě nezbývá. Že musíš každé ráno do práce, do které se ti vůbec nechce a už dlouho ti ani nepřidali.
A vidíš, s námi to můžeš zkusit pomalu, postupně a dojít až k tomu, že do té práce už nebudeš muset a nebo tam budeš chodit s vědomím, že kdykoliv můžeš skončit.

♥ Že už pomalu myslíš na to, že se ti krátí roky do důchodu a čeká tě jen to, co ti dá stát a hlídání vnoučat. Pokud nemáš našetřeno, abys mohla i v důchodu cestovat a věnovat se koníčkům nebo pomáhat dětem a vnoučatům, budou ti peníze chybět. Možná přemýšlíš i o tom, že se chceš ještě i v důchodu cestovat, jet na lepší dovolenou nebo si splnit svůj dávný sen, že nechceš hlídat jenom vnoučata, ale udělat i něco pro sebe a nakupovat si třeba blbosti.
A vidíš, s námi to můžeš zkusit pomalu, postupně a dojít až k tomu, že se ti i všechny tyhle představy splní.

♥ Že už v něčem podnikáš a v téhle době se nedaří, ubyli ti zákazníci, zavřel(a) jsi provozovnu nebo platíš někde zbytečně nájem a výdělky jsou malé.
A vidíš, s námi to můžeš zkusit pomalu, postupně a dojít až k tomu, že začneš dělat něco jiného nebo to skloubíš i se svým podnikáním.

♥ Že chodíš do školy, na střední nebo na vysokou a už celkem předem víš, že do tohohle oboru pracovat nepůjdeš. Že nechceš jen chodit dlouhé roky do práce, že bys raději podnikal(a). Ale to jsou peníze do začátku a ty nemáš a přece si nebudeš brát úvěr.
A vidíš, s námi to můžeš zkusit pomalu, postupně a dojít až k tomu, že budeš podnikat a to s minimálními náklady, bez zaměstnanců. A přitom budeš mít ve firmě spoustu lidí.

♥ Že možná máš skvělé nápady, vidíš okolo sebe různé inspirace a nevíš, kde tohle vyzkoušet a uplatnit. Jsi na sociálních sítích, bavilo by tě to, ale kde to použít za peníze.
A vidíš, s námi to můžeš zkusit pomalu, postupně a dojít až k tomu, že ti tvé nápady vydělají peníze a přivedou nové lidi, které bys jinak nepoznal(a).

A NAVÍC

- S námi nebudeš muset chodit zbytečně do některých obchodů, stát někde fronty, objednáš si prostě on-line doma z gauče a vyhneš se tak ohroženým místům nebo zavřeným obchodům.
- S námi si ty i tvoje rodina a známí posílíte imunitu nebo si i zlepšíte některé své dlouhodobé zdravotní problémy.
- A pomůžeš i cizím lidem posílit zdraví, aby byli zdraví a mohli podnikat, pracovat, sportovat, užívat si důchod...
- My tě naučíme, jak pečovat o svoje zdraví i zdraví celé rodiny a přitom si i vydělat peníze.
- Hodně výrobků, které doma denně celá rodina používáte a někde je musíte nakupovat, si objednáš v klidu večer z domova, třeba i dohromady se sousedkou.
A to nejdůležitější - máš za to body, peníze a ostatní to budou chtít také.

Srovnej si vlastní podnikání, zaměstnání a síťový marketing

Máš-li firmu, obchod nebo kancelář - platíš nájem, potřebuješ vybavení, počítače nebo zboží, platíš zaměstnance, musíš dodržovat pracovní nebo otvírací dobu.
Provozuješ-li eshop třeba i z domova - denně řešíš a balíš objednávky, za víkend se objednávky znásobí, děláš faktury, objednáváš zboží, jednáš s dodavateli, řešíš odvoz balíků, doplňuješ a objednáváš zboží, které musíš někde uskladnit, takže potřebuješ prostory. Pokud je eshop prosperující, musíš mít sklad a spolupracovníky, pracovní dobu máš denně do večera. Pokud eshop o dovolené pozastavíš, máš ztráty nebo musíš mít spolehlivé spolupracovníky, kteří to zvládnou sami. (Vím co to obnáší z vlastní zkušenosti.)
Jsi-li zaměstnanec - chodíš do zaměstnání roky, bereš stále stejnou výplatu, občas ti plat zvednou, čekáš na vyšší pozici, na nějaký postup, ale nestaneš se asi nikdy ředitelem a nikoho nezajímají tvoje dobré nápady. Dovolenou si naplánuješ pěkně v souladu s ostatními. Máš nad sebou šéfa, který ti rozdá úkoly a pak je kontroluje, protože máš nějaké termíny. A to nemluvím o těch, co pracují v úkole.
Začneš-li spolupracovat s námi - potřebuješ jen 300 Kč (a nějaké to poštovné, jsi-li z dáli), počítač nebo mobil, tablet, notebook. A nakoupíš si produkty, které budeš chtít vyzkoušet ty nebo rodina, abyste věděli, co to vlastně všechno máme. Skoro každý má nějaké zdravotní problémy, tak může vyzkoušet některý náš produkt a můžeš začít podnikat a neomezeně vydělávat.
A začít můžeš klidně pomalu i při zaměstnání, na rodičovské dovolené, při studiu, před důchodem, v důchodu.

Kdo si dá cíl, najde si svůj systém a bude pracovat, tak se určitě dočká úspěchu. A když to náhodou vzdá, tak o mnoho nepřijde. Dozví nové se věci, zjistí, jak dalece si věří, co všechno dokáže, o žádné velké peníze nepřijde, jako v jiném podnikání. Bude si třeba jen kupovat produkty se slevou. A ještě nakonec získá další slevu nebo alespoň nějaké malé peníze. Ale nedozví se nikdy, jestli by dosáhl svého snu, cíle, úspěchu, větších peněz.

Ale pokud opravdu chceš mít úspěch, peníze, svobodu, zbavit se zaměstnání, tak musíš mít silnou motivaci, svoje PROČ, proč to chceš dělat. I když budeš začínat na RD, při zaměstnání, musíš opravdu vědět, proč se do toho pouštíš. Začátek vůbec nebude jednoduchý, protože budeš muset překonat sám(sama) sebe a pracovat. A hlavně třeba dělat i věci pro tebe třeba nové a i takové, ze kterých budeš mít strach. Pokud se nebojíš, tak není co řešit.

Pokud to ale nezkusíš, tak se nedozvíš, jestli by tě to bavilo, jestli se dostaví nějaký úspěch, jestli si opravdu jednou splníš svůj cíl, svůj sen.

Když se zaregistruješ,

je potřeba si opravdu dát nějaký cíl, kterého chceš dosáhnout. Bez toho to nejde. A za tím cílem musíš jít. Neohlížet se, nebát se a začít myslet pozitivně. Může to být cíl malý, třeba tisícovka měsíčně. Může to být cíl velký, třeba dům, půl roku strávit na Bali a všechno možné, co tě napadne.

Představ si, co všechno můžeš dělat, co všechno můžeš lidem ukázat, co umíš. V práci to po tobě určitě nikdo nechtěl. Tam splníš dané úkoly a tím to končí. A takhle to budeš dělat třeba desítky let. Bude tě to celou dobu bavit? A tady teď najednou máš možnost vymýšlet novinky, inspirovat se u zkušenějších nebo těch, co se tím zabývají. Najednou tě napadne něco nového a ty to můžeš ihned udělat, vyzkoušet a naučit to bez obav další lidi.

Síťový marketing není jen o duplikaci někoho jiného. Ano, máme dané věci, dané produkty, dané informace, dané nějaké postupy, které používáme. Ale je to hlavně o tobě, o tvých nápadech, o tvé odvaze odpoutat se od zaměstnaneckého poměru. A hlavně o tom, učit se nové věci, vzdělávat se.
Možností, jak prezentovat produkty, jak hledat nové spolupracovníky, jak lidem nabídnout tuto příležitost, je spousta. Stačí jen hledat ten, který bude vhodný právě pro tebe a bude ti vyhovovat. Je pochopitelné, že jako žena na RD nebudeš duplikovat stejný postup, jako starší muž před důchodem nebo důchodkyně. Každý máme to své a každý umíme něco jiného a každý jsme jiný, každý jsme osobnost. Neschováváme se za firmu a produkty, ale jsme tu za sebe.

Někdo má spoustu přátel, se kterými se potkává a dává si s nimi naši kávičku a při té příležitosti jim naservíruje i další produkty. Někdo rád telefonuje a povídá si s lidmi tímto způsobem. My jsme se v této době vydali především cestou internetu, sociálních sítí, hlavně Facebooku a Instagramu. Tam se dají oslovit stovky, které budeš zajímat. Pokud si někdo děláte rádi selfíčka, budete dobří v natáčení videí a prezentování produktů. Proto si vyber to svoje a v tom se rozvíjej. Všude okolo sebe najdeš spoustu informací, jak oslovit lidi, jak jim ukázat produkty, jak jim poradit s problémy. Máme za ty roky spoustu referencí a zkušeností s produkty.

Dej si svůj cíl, ať už to budou větší peníze, dovolená, kontakty s lidmi, svoboda, čas na děti a rodinu, práce místo zaměstnání po skončení RD, peníze navíc k důchodu a další přání a sny. Ať už je to cokoliv, jdi za tím, pomalu, postupně, po malých a úspěšných krůčcích a uvidíš, že to bude stát za to, že to funguje. Že se to i tobě povede a nic tím neztratíš. Akorát si musíš uvědomit, že je to také práce a že nic nebude zadarmo.

POJĎ SI O TOM VŠEM POPOVÍDAT NA FACEBOOKOVÉ STRÁNCE:

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

Vezmi to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- ZDRAVÍ, samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJ SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

Teď je ta správná chvíle chtít změnit svůj život a začít spolupracovat na novém projektu. Ten ti může přinést peníze, pomoci získat nové dovednosti a znalosti, zlepšit si image. Spolupráce může být skvělým způsobem, jak dosáhnout svých cílů a změnit život. Neboj se zkoušet nové věci a navazovat kontakty s lidmi, kteří sdílejí stejné cíle.