Můj příběh

Co dělám a co mám nejraději...

Jmenuji se Jitka Kopincová a pro mě a asi pro všechny bude rok 2000 číslem, které nikdy nikdo nezapomene. To, co přišlo a co se dělo a stále děje, se dotklo úplně všech a pevně doufám, že to jednou skončí a pomalu už bude lépe a lépe. Zatím to ale nekončí, spíš naopak. Přidávají se další věci, které jsou ještě horší než covid - jako je válka kousek za hranicemi, velké zdražování.

Když to tak vezmu zpětně, tak mě se vlastně osobně nakonec všechny problémy covidu až tak nedotkly. Dotkly se mě nakonec úplně jiné věci, které s covidem souvisí jen hodně vzdáleně. A to je chování některých lidí, jejich neúcta, podrazy. Lidí, kteří by mi měli pomáhat a místo toho mě podrazili. Ale to asi není žádným virem, to je v těch lidech, jen se to asi více prohloubilo. Takový je prostě život.

Jelikož stále pracuji a pracuji z domova, tak jsem vlastně o žádnou práci nepřišla, spíš naopak. V tomto podnikání, ve kterém se pohybuji, se naopak v téhle on-line době daří více, než kdykoliv předtím. Sociální sítě se rozjely, videa, webináře, konference, on-line setkání je jednoduché a rychlé. Lidé se za poslední roky naučili všechno dělat on-line a tak to asi i do budoucna ve větší míře zůstane. Je to super, rychlé, osloví to spoustu lidí najednou a zadarmo, jen chybí ten osobní kontakt, to setkání. Osobní setkání a poznání svých lidiček je prostě to nejlepší. Je potřebné. Ale i takhle se dají lidem produkty ukázat. A popovídat si vzájemně lze i on-line, vidíš se, popovídáš si, vyřešíš problémy. Někdy je to i rychlejší.

Máme zahrady, na kterých je neustálá práce. Jednu v místě bydliště a další 30 km daleko. Takže v době karantény jsme byli většinou venku a mimo lidí. Výlety nás ten první rok až tak nelákaly, protože všude byli na stejných výletech všichni ostatní. Všichni všude píší, že je prospěšný mimo jiné i vitamín D. Toho jsme tedy na sluníčku měli dostatek a snad proto se nám i po celý rok 2020 i 2021 covid vyhnul.

A navíc k zahradám a lodi jsou to výlety na různá zajímavá místa, jako jsou například levandulové zahrady, Park CS Betonu, kopce, hrady a podobně. Na některá místa si beru s sebou naše produkty a nafotit je nebo natočit videa se dá prakticky všude - v levanduli, na hradě i v lese nebo u vody. A motivační knihu na čtení mohu vzít klidně k vodě i na zahradu.

Mám ráda levandule, mám je i na zahradách, ráda jezdím do levandulové zahrady.
Jsou takovou mojí značkou, podle které mě poznáte.

Kromě zahrady, na které mám nejraději to sluníčko, (práci už tolik ne), se mou oblíbenou činností stala plavba na lodi. Měli jsme pouze jen nafukovací loď s elektromotorem na baterii. To nebylo ono... plavba po Máchově jezeře sice byla super, ale na Labe to nešlo.... to bychom asi s proudem bojovali zbytečně.

Po dlouhém rozmýšlení, jestli ano a jakou, jsme teprve v půli srpna nezapomenutelného roku 2020, koupili loď novou a s motorem. Sice zase jen nafukovací, ale dá se zvládnout ve dvou a spustit do vody kdekoliv. A 16. září jsme se ještě koupali na Máchově jezeře.

Zdoláváme zatím jen jezero Žernosecké a Máchovo a Labe. A jakmile je trochu teplo, hned jsme na vodě směr sluníčko. Jen kvůli pracím na zahradách, nemáme moc času ani na kola. Ty jsou vhodnější, když se ochladí.

Ale zpět k práci

Práce z domova je vynikající právě proto, že můžeš dělat kdykoliv a kdekoliv a já tak klidně mohu řešit dotazy, problémy i příspěvky i na té zahradě nebo na lodi. Vzít si lze s sebou pár prázdných obalů od produktů a videa a fotky jdou udělat prakticky všude. A k tomu naši kávu v termosce a nějaký nápoj v lahvi a i tak se dá podnikat i na těchto místech. A video, či fotka se upraví ihned v mobilu, na to jsou programy a jde hned rovnou do světa. Vždyť je to docela jednoduché.
Takže k práci stačí mobil, doma asi PC nebo notebook a hlavně chuť do práce a nápady. Ty někdy přijdou samy, ale spoustu inspirací najdeš všude okolo sebe. A ono tě to začne bavit, je to zajímavé, naučíš se totiž spoustu věcí, které bys normálně nedělal(a). A přitom ti to přinese peníze, nové lidi, nové nápady, nové znalosti, ani to všechno stíhat nebudeš a nebude tě to skoro nic stát.. V tom je ten rozdíl mezi zaměstnáním, klasickým podnikáním a multilevlem. Je to svoboda, vlastní nápady, sice ze začátku hodně práce, než si vybuduješ základ, ale pak volnost, peníze.

Jak jsem se vlastně dostala k MLM (síťovému marketingu)?

Za posledních více jak 25 let jsem poznala mnoho firem, pracujících formou síťového marketingu. Některé jsem vyzkoušela, jako třeba LR, Amway, Oriflame, Finclub, Klub Global 3000, Avon (ten ale funguje jinak, to není MLM).

Když se tak ohlédnu, tak v Avonu jsem již od roku 1992, to už je let .... byla jsem aktivní, ale teď už jsem taková ta Avon Lady, která si objednává, jen když dojde nějaký šampon nebo sprchový gel. A skončila jsem hlavně proto, že mě už nebavilo prodávání. Registrace nových AL se také nedala srovnat se současnými registracemi. I když registrace do Avonu je zadarmo. Avon Lady musí prodávat kosmetiku, aby si vydělaly a tady členové kupují pro sebe a rodinu, budují sítě a tím si vydělávají mnohonásobně více.

Když tady u nás začínaly tyto společnosti se síťovým marketingem, tak jsme nikdo ani pořádně nevěděl, co to vlastně je a jak to funguje. Tenkrát se dělaly schůzky ve velkých restauracích, v saloncích, bylo nás tam vždycky hodně. Ale jak na to, to asi nikdo nevěděl.
Ale byly zajímavé, jiné produkty a chtěli jsme to poznat. Dobře jsem udělala, že jsem tyto firmy poznala, vím, jak fungují.

Provozovala jsem dva eshopy a jeden s Avonem a jeden byl o zdraví a doplňcích stravy. Byl to spíš takový můj koníček, ale práce s tím bylo dost. Jsem od roku 2008 členkou FINCLUBu a tyto super produkty jsem měla i v eshopu.

Pak za mnou přijel kamarád a přivezl s sebou známého. A že mají pro mě nabídku, další doplňky stravy. No co, něco už jsem měla, tak proč to nezkusit. Registrace byla za 250 Kč, no nekup to, bylo to skoro zadarmo. Tohle se stalo někdy v roce 2010. Tak začala moje další spolupráce a to s Klubem GLOBAL 3000.

Takže jsem měla další produkty, občas jsem něco objednala, vyzkoušela, prodala. Jelikož to byl také síťový marketing, tak se podařilo zaregistrovat i několik lidí. Bydlela jsem tehdy v Oldřichově. Tak to trvalo několik let, prostě nic moc, jak funguje síťový marketing jsem sice v základech věděla z jiných firem, do kterých jsem se také nechala zlákat známými. Na internetu nebylo tolik informací a tak to vypadalo dlouho podobně... nějaké zboží pro svoji potřebu, registrace pár lidí, nic víc.
Mnohem později, až když jsem viděla, jak se firma rozjíždí a to hlavně díky cukrovinkám, jsem otevřela oči a začala jsem konečně přemýšlet o tom, že bych měla začít něco pořádně dělat a jak a co vlastně dělat. A tak jsem nakonec jsem i u této společnosti zůstala dodnes.

V předchozích firmách jako byla LR, Amway, jsem nikdy neměla moc úspěch, protože nade mnou nebyl nikdo aktivní, schopný, kdo by pomáhal, radil. Ani jsme pořádně tenkrát nevěděli, jak to máme dělat. A tak jsem dělala všechno špatně nebo jsem nedělala vůbec nic. I tady jsem si nakonec musela vydobýt všechno sama.
Takže vymlouvat se na to, že nemám sponzora, že mi nikdo nepomáhá, není až tak na místě. V prvé řadě musí každý chtít sám a řešení se vždycky najde. A tady je ta výhoda, že pro tebe jsme tu my a my ti pomůžeme uspět.

Udělala jsem spoustu chyb, dělala jsem je dlouho, i když mi bylo jasné, že takhle to nejde.

Chtěla jsem to hodněkrát vzdát, protože něco nešlo, nefungovalo, nedařilo se. Ale překážky jsou součástí života a problémy jsou od toho, aby se řešily. A tak je stále řeším. Řekla jsem si, kromě svého jiného cíle... že když se dostanou jiní až na devátou pozici, že to dám i já. A DALA JSEM TO!

Ale ono to není o tom, dostat se na tu nejvyšší pozici. Ono to pokračuje dále a o to víc pak pracuješ dál, protože chceš spoustu věcí ještě vylepšit, změnit, začít něco dělat nově, jinak.

Pro někoho dostat se ke svému snu, cíli, je to delší, složitější cesta, někomu to jde rychleji, ale věř tomu, že tam dojde každý, KDO CHCE. Proto se taky nevzdávej, vytrvej a počítej raději s tím, že ne všechno půjde hladce. A je to v pořádku, tak to má být. A hlavně tehdy, když touto cestou jdeš poprvé a objevuješ ji, nic nevíš, nic neumíš a učíš se samé nové věci. Ale určitě to za to stojí. Nebudeš ze začátku vědět, jakou cestou jít, jak lidi kontaktovat, jak je oslovovat, jakým způsobem pracovat. Ale neboj se, svoji cestu si najdeš. Ale hlavně ty tu máš nás a my ti rádi ve všem pomůžeme. Tato práce je osvědčená, dělá se stále to samé a hlavně musíš poslechnout dobře míněné rady. Pak není nic snazšího.

Pokud tedy chceš něco změnit ve svém životě, budeš nadšený(á) z produktů a budeš mít chuť do práce, bude se ti všechno dařit také lépe a rychleji. Dneska můžeš budovat sítě třeba i na Slovensku, v Maďarsku, v Polsku, v Rakousku i jiných zemích.

A já jsem se rozhodla, že teď změním spoustu věcí a budu pokračovat jinak. Donutilo mě k tomu chování některých lidí, které by v MLM nemělo vůbec existovat. Nemyslím tím ale vůbec lidi ve své síti...

A jsem tady pro to, abych svým lidem pomáhala, radila, pomohla jim budovat sítě.. Hlavně, aby oni chtěli sami pomoc, aby o pomoc žádali a chtěli se vším poradit. Abych jim pomáhala hlavně k jejich úspěchu.

Jsem ale ráda, že jsem zůstala multilevelu a tak dlouhou dobu.
Je hloupost hledat neustále něco jiného, s různými produkty, je to ztráta času a stejně to nebude nikde fungovat, pokud nebudeš mít cíl a nebudeš dělat to, co máš. Musíš totiž mít svůj cíl, svůj sen, který si chceš splnit, vědět, proč to chceš dělat, proč do toho vlastně jdeš a vytrvale pracovat. Opravdu pracovat, denně pracovat a učit se. A když k tomu je dobrý systém se super produkty, není co řešit a proč hledat dál a začínat stále někde znovu.

Při této práci prakticky bez nákladů ti nemusí být překážkou ani rodičovství, ani zaměstnání nebo studium. Podnikat jde i s dětmi, i při zaměstnání. Začneš prostě pomalu, po krůčcích, ve volném čase. Ale hlavně nesmíš stavět svoji práci jen na produktech, ale na sobě, na své osobnosti. Ty hlavně lidem pomůžeš, poradíš, ukážeš.

A navíc je pak super, když nemusíš počítat každou korunu, koupíš si, co potřebuješ nebo co se ti líbí. Ale také je příjemné, když bez obav můžeš rodině přispět na koníčka, na potřebné věci nebo koupit dražší dárek. A přitom si ještě šetřit na své nějaké sny, ať už jsou jakékoliv.

POJĎ SI O TOM VŠEM POPOVÍDAT NA FACEBOOKOVÉ STRÁNCE:

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

Vezmi to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- ZDRAVÍ, samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJ SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

Teď je ta správná chvíle chtít změnit svůj život a začít spolupracovat na novém projektu. Ten ti může přinést peníze, pomoci získat nové dovednosti a znalosti, zlepšit si image. Spolupráce může být skvělým způsobem, jak dosáhnout svých cílů a změnit život. Neboj se zkoušet nové věci a navazovat kontakty s lidmi, kteří sdílejí stejné cíle.