Pojďte na to chytře, s námi

Možná patříš k těm lidem, kteří přemýšlí o tom, že by změnili něco ve svém životě, nebo celý svůj život. Chodíš do zaměstnání, sice si vyděláváš nějaké peníze, ale co dál. Jsi mladý(á) a to, co umíš, investuješ pro někoho jiného. Jsi doma s dětmi už pár let, do práce se ti zpátky nechce, protože to bude stres a honička a na děti nebude moc času. Nebo tě zpět do práce už nevezmou. Nebo - teď jsou už děti z domu a máš konečně trochu času na sebe a své koníčky a děti stále potřebují peníze. Blíží se ti důchod a co pak? Budeš jen hlídat vnoučata a nic jiného? Budeš žít jen tak, jak ti důchod dovolí? Asi nic z toho se nikomu moc nelíbí. A dalších otázek je pořád mnoho.

Chceš to mít takhle napořád nebo něco chceš změnit? Vždycky máš možnost nastartovat něco nového, vlastního, do čeho ti nikdo nebude mluvit. A nemusíš hned končit v práci...

  
Někteří z vás už něco zkoušeli, třeba se pustili i do nějakého vlastního podnikání a neuspěli. Proč? Položili jste si otázku, proč vám to nevyšlo? Kde jste udělali chybu? Proč to nefungovalo? Došly vám peníze? Došly vám nápady? Nebo nebyl váš nápad dost dobrý a neuspěl? A tak se rozplynuly vaše sny o penězích, volnosti, svobodě, cestování... Možná vám i zůstaly dluhy, protože podnikat není jednoduché.
  
Možná někteří z vás zkoušeli i nějaký síťový marketing (MLM) a nevyšlo to, žádný úspěch, žádné peníze. Proč jste neuspěli? Jaký měla firma systém? Nesedly vám jejich produkty? Nutili vás prodávat, volat lidem? Položte si otázku, co se vám na té firmě nelíbilo? Proč vám to vlastně nešlo? Pracovali jste, učili jste se, pomáhal vám sponzor?
  
Někdo je ale ve svém zaměstnání šťastný, spokojený, práce ho baví, chodí do ní rád, peníze mu stačí. Pokud ty ale na tomhle místě nestojíš, zkus začít měnit svůj život. Zkus vydělávat peníze ne prací, ale hlavou. Zkus to postupně, pomalu a v klidu a hlavně bez velkých nákladů. Seznam se s tím, jak to tady máme my a uvidíš, že tady uspět můžeš. A můžeš pomoci hodně lidem a může tě to i bavit.

Asi si řekneš, že nejsi žádný expert, že spoustu věcí neumíš. Že na to nemáš, že to nedáš, že nevíš, jak na to, co bys měl(a) vůbec dělat. A přitom máš okolo sebe tolik lidí, kteří potřebují vyřešit nějaký svůj problém - potřebují vydělat peníze, ušetřit peníze, mít volný čas, mít na své koníčky, vyhnout se nemocem, dostat se ze stávajících zdravotních problémů, mít zdravé děti, být prostě zdraví a užívat si.

Já chci inspirovat další lidi, kteří o to stojí, aby také začali žít svobodný život, naplněný radostí, ale i radostí z práce, pro kterou se rozhodli. Inspirovat je pro to, aby si postupně začali plnit své sny, třeba i ty sebemenší. Inspirovat lidi, kteří mají nějaký cíl, nějaké to své PROČ.

Rozhodni se to změnit! Rozhodni se vystoupit z té své komfortní zóny, ve které si říkáš, nějak to přežiji, nemohu mít to, co ostatní, nějak s penězi doma vyjdeme, také bychom rádi jeli na drahou dovolenou, ale není na to, já nic jiného dělat neumím, nebudu, nebudu se učit nebo začínat nic nového, nemám na to...

Tady můžeš začít podnikat bez kapitálu, bez zkušeností,
musíš ale mít cíl a chtít něco změnit.

Představ si, kde chceš být třeba za 5, 10 let a kde budeš, když nic nezměníš. Ano, je to podnikání, ale nemusíš hned začít jako PODNIKATEL. Nemusíš hned mít Živnostenský list, peníze se vyplácí i jinak. Můžeš začít pomalu, postupně a pak ti to ani nepřijde. Ono totiž není podnikání jako podnikání. Ale práce je v obojím.

Líbí se mi název Podnikání z pláže. Není to o tom, že ležíš někde na pláži u moře s notebookem a tam pracuješ celý den. Je to o tom, že naučíš své lidi v týmu, aby pracovali stejně jako ty, samostatně, aby celý tým pracoval samostatně. A ty na té „pláži“ budeš pracovat, jen když to bude nutné. Jen třeba pár hodin týdně. Samo totiž nic fungovat nebude. A tak na té „pláži“ pak budeš kdekoliv a o peníze nepřijdeš.

Ale počítej s tím, že tomuhle „plážovému podnikání“ bude předcházet nelehká, vytrvalá práce. Musíš si totiž vybudovat pořádné a stabilní základy svého týmu. Pohrnou se na tebe určitě problémy, které budeš muset vyřešit, někdy to nebude lehké a půjde to pomalu. Budeš mít spoustu strachů z některých věcí. Ale přijde doba, kdy to bude fungovat a práce tě opravdu bude bavit. A to hlavně tehdy, až uvidíš další spokojené lidičky ve svém týmu.
A počítej také s tím, že úspěch nepřijde za měsíc ani za dva, bude to trvat rozhodně déle. Úspěch začne postupně přicházet, až když opustíš svoji komfortní zónu, překonáš hranice svého já a najdeš odvahu začít si plnit své sny za každou cenu, prostě za tím půjdeš a přestaneš se bát.

Je potřeba se rozhodnout, že potřebuješ a hlavně CHCEŠ změnu. Že už opravdu chceš změnit něco ve svém životě. Je to nelehké rozhodnutí, každý se ho bojí, i já jsem na tom podobně. Musíš se sám(sama) rozhodnout. Lidé nemají rádi změny, člověk je líný tvor, ale bez toho to nejde. Jak se říká - ZMĚNA JE ŽIVOT.

Jestli si opravdu tu změnu přeješ, vydej se na cestu.

Ano, přijdou problémy, ale ty nehledej dopředu, nepředvídej je a řeš je, až přijdou. A třeba ani nepřijdou. A uvidíš, co na to řekne tvoje rodina. Ze začátku třeba nadšeni tak jako ty nebudou, ale později uznají, že to byl dobrý nápad. A určitě to uznají a budou ti pomáhat. Ale ber to tak, že je to tvoje rozhodnutí, tvůj život a do něj ti nikdo nemá právo mluvit. Pokud si tohle budeš myslet, budeš pořád někomu pořízen(a).

Ty tvé sny, to může být cokoliv. Někdo sní o velkém cestování, někdo by chtěl nové auto, dům se zahradou, nového partnera, více času na rodinu, odejít z práce, která ho nebaví, poznat nové lidi. A někomu bude stačit jen třeba 5000 Kč každý měsíc navíc. A kdo se bojí, že přijde o své jistoty (chodí do zaměstnání), může začít postupně, pomalu a ono ho to nakonec pohltí a on pak zjistí, že nepřišel vůbec o nic.

A když překonáš nelehké začátky (ostatně je to stejné u každého podnikání), vybuduješ si dobrou základnu, naučíš sebe i své lidi dělat věci, tak jak mají, dostaneš se k tomu vysněnému - mohu pracovat, kde se mi líbí, mohu pracovat s lidmi, které jsem si vybral(a), mám SVŮJ styl práce a pracuji, když mám chuť nebo když to potřebuji. A k tomu mám peníze a mohu si koupit, co jsem dříve nemohl(a).

Ale předchází tomu to, že budeš muset hodněkrát vystoupit ze své komfortní zóny a vydat na začátku hodně odvahy a energie. Prostě to nepřijde samo od sebe. Plnit si své sny nebude zadarmo, ale pokud tě to bude bavit, protože to pro tebe bude zajímavá práce, tak to půjde. Takhle napsané to vypadá fakt děsivě, ale ono to takové nebude. Opravdu to jde a v každém věku.

Nenechte se odradit tím, že dosažení vašeho snu vyžaduje čas. Ten čas totiž uteče tak či tak.
(Albert Einstein)
Abys měl výsledky, které většina lidí nemá, musíš dělat věci, které většina lidí nedělá.

Budeš-li podnikat na internetu, což je dneska asi prioritou, protože v tuto chvíli je doba okolo nás dost nešťastná, tak jako první musíš pochopit, že lidé na internetu hlavně hledají kromě zábavy odpovědi na své problémy. Lidé tam nechodí jen nakupovat. Pokud nakupují, najdou si, to co chtějí a koupí to.
Ale většina lidí hledá odpovědi na své otázky nebo problémy. A ty jim totiž můžeš perfektně vyřešit spoustu jejich problémů. Jakékoliv - zdravotní, finanční, jsou sami, jsou bez práce, chtějí být mezi lidmi, mladé maminky s dětmi nechtějí zpět do práce...
Vezmi si sebe, svůj příběh, proč jsi šel(šla) právě do téhle práce, co od toho očekáváš, co už jsi se naučil(a), co už jsi komu pomohl(a) vyřešit a čeho chceš dosáhnout, co pro tebe bylo problémem, nad čím jsi už zvítězil(a). Protože každý z nás se určitě dostal do nějaké situace, ve které jsou právě i tihle lidé, které oslovíš. Všichni děláme nějaké chyby, omyly, něco zkazíme, máme problémy a to, jak to vyřešíme, může pomoci i lidem okolo nás.

A když pak budeš mít svůj tým, svou firmu, bude potřeba směřovat fungování celého týmu k jeho samostatnosti. K tomu, že se lidé v týmu budou umět rozhodovat bez tebe, že se na ně budeš moci spolehnout, že bez tebe budou pracovat perfektně, protože už i oni ve své práci vidí smysl a tato práce je naplňuje. Mají svůj důvod, proč pracují ve tvém týmu a ví, jakou tato společnost má vizi, kam směřuje a jaké je jejich místo v celkovém týmu.

Nedávej si jako cíl, že sice budeš moci pracovat odkudkoliv, ale že budeš neustále se svými lidmi komunikovat, něco pro ně tvořit, něco psát, neustále jim radit, řešit za ně třeba i prkotiny. To si ten čas a volnost neužiješ. Musíš své lidi naučit, aby pracovali samostatně, aby to učili i oni své lidi a aby fungovali za tebe a bez tebe.

POJĎ SI O TOM VŠEM POPOVÍDAT NA FACEBOOKOVÉ STRÁNCE:

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

Vezmi to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- ZDRAVÍ, samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJ SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

Teď je ta správná chvíle chtít změnit svůj život a začít spolupracovat na novém projektu. Ten ti může přinést peníze, pomoci získat nové dovednosti a znalosti, zlepšit si image. Spolupráce může být skvělým způsobem, jak dosáhnout svých cílů a změnit život. Neboj se zkoušet nové věci a navazovat kontakty s lidmi, kteří sdílejí stejné cíle.