PRODUKTY seřazené do kruhu

Pěkně jsme to, co máme, vyrovnaly do kruhu, ale nepovedl se nám celý. Tolik jsme jich s sebou na focení neměly.
Všechny produkty by určitě celý kruh v pohodě zaplnily.

Každý z nás by měl dodržovat pitný režim a pečovat o své zdraví. A proto tu mám tyto české produkty, produkty Klubu Global 3000. Cenově si je může dovolit každý, kdo se stará o své zdraví. Jsou tu produkty pro sportovce, na hubnutí, pro zdraví a imunitu, zdravá výživa, ale i filtry na vodu a k nim instantní vitamínové nápoje. Produkty jsou tu mezi vámi již více jak 20 let a mnozí z vás o nich ještě vůbec nevědí a nevyzkoušeli je. Nejen pro zdraví, ale i pro krásu můžete vyzkoušet kosmetiku FLORINEA a parfémy CLARIS BEAUTY, inspirované světovými vůněmi.

Pokud začínáš a nevíš, co si vybrat nebo co doporučit známým jako prevenci, máme vybrané produkty, kterými je dobré začít. Pokud má někdo specifické problémy, vybereme společně, co je nejvhodnější.

Můžeš se také PODÍVAT, jak s produkty někdy pracujeme. Více článků je také v BLOGU.
Někdy se video nezadaří, někdy do pěkné fotky vběhne dítě nebo pes, ale je u toho docela veselo.

Produktů je hodně a je potřeba vybrat ty správné, poradit se. Pokud chceš produkty nejprve vyzkoušet a oblíbit si je, protože váháš si začít nakupovat za velkoobchodní ceny, NAPIŠ MI.
Něco víc se dozvíš i na facebookové stránce:

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

Se všemi těmito produkty totiž může tvoje rodina strávit naprosto celý den.
Je to úplně jednoduché.

Máme totiž tolik věcí, které rodina běžně nakupuje v obchodech. Tady si můžeš ušetřit cesty do marketů a objednat si z pohodlí domova. A za body. A jak strávíš den s těmito produkty? Jednoduše...

Vezmi to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- ZDRAVÍ, samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJ SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

Teď je ta správná chvíle chtít změnit svůj život a začít spolupracovat na novém projektu. Ten ti může přinést peníze, pomoci získat nové dovednosti a znalosti, zlepšit si image. Spolupráce může být skvělým způsobem, jak dosáhnout svých cílů a změnit život. Neboj se zkoušet nové věci a navazovat kontakty s lidmi, kteří sdílejí stejné cíle.