České cukrovinky - poctivé mlsání

Náš nejoblíbenější partnerský obchod na získávání bodů.

Chceš si nakupovat cukrovinky pro vlastní spotřebu, pro rodinu, pro kolegy do zaměstnání? Přidej se k nám a zaregistruj se. Nejen, že potěšíš všechny okolo sebe, ale ještě si můžeš vydělat peníze. Jak na to a co pro to musíš udělat, najdeš na tomto webu.
Nemáme jen tyto vynikající cukrovinky v rodinném balení, které chutnají všem bez rozdílu věku a jsou za příznivé ceny. Máme ale také další pochoutky i pro ty, co se rozhodli žít zdravě a sladké nechtějí.
My tu ale nejsme jen pro cukrovinky, ty jsou jen naším takovým chutným přídavkem. Uděláme s nimi lidem radost a máme za ně spoustu bodů. My jsme tu hlavně pro to, abychom byli zdraví a vydělali si peníze.

V katalogu je neustále více než 120 druhů, želé, čokoládových výrobků, sušenek, směsí. Jsou tam ale i bezlepkové cukrovinky i zdravé tyčinky. Nový katalog je 2x do roka a to na jaře a na podzim.

Cukrovinky jsou naším dalším velkým zdrojem pro získávání bodů. Neexistuje skoro nikdo, kdo by si neobjednal domů zásobu. A když si pak stěžují, že jim stoupá váha díky našim sladkostem, není nic lepšího, než jim nabídnout náš hubnoucí program. Šest příchutí Slim 3000 Coctailu, tobolky PoCLAd a nápoj bez cukru ILLA Slim 3000 Tea.

Pojď mezi nás a dostaneš se i k obchodům, které bys jinak nenašel(nenašla). V eshopech jsou další pochoutky a zboží denní spotřeby, které běžně kupuješ pro celou rodinu a tak máš šanci navíc získat peníze.

Vezmi to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJ SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDEŠ I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Naše produkty pro zdraví jsou na trhu již více jak 20 let a přesto o nich ještě většina lidí neví a nevyzkoušela je, i když mají zdravotní problémy. Spousta lidí má problémy s klouby, nadváhou, cukrovkou a imunitou, nic jim na to nezabírá. Tak pojď mezi nás! Vyzkoušej je, třeba pomohou tobě i lidem okolo a určitě si je oblíbíš.