Jak také pracujeme

Kromě jiného nás také baví natáčet videa, dělat fotky produktů a to na nejrůznějších místech.
Někdy vypadáme zvláštně a divně a lidé se po nás ohlížejí a ptají se, co to děláme... ale je to někdy docela legrace, když se nedaří. Přidám sem i nějaká videa, kdy se nevedlo.

Produkty se dají lidem ukázat a předvést jak osobně na schůzkách, tak i na fotkách a videích na sociálních sítích. Tam to uvidí mnohem více lidí a hlavně teď byly schůzky dost omezené.

Dalším naším aktuálním snem, který si určitě zrealizujeme, je dron. To by se natáčela videa...
Takový menší, do batohu, s dobrou kamerou. A pak už se to jen naučit a nikde ho nerozbít.

A tak pár fotek, jak to v reálu vypadá. Nosíme produkty na různá místa, ať už přímo za účelem focení nebo jen tak pár produktů v batohu a ono se to někde hodí.

Tak tohle je v létě na jezeře Milada u Ústí nad labem. Tam se točilo i fotilo dobře.

A takhle to vypadá v lese. Prostě po cestě se vždycky objeví nějaké vhodné místo na vyfocení. Tak tady je třeba například zřícenina Blansko a hrad Helfenburk. Dá se fotit i na starých pražcích na tzahradě nebo na hromadě kamení. Inspiraci najdete všude.

A focení v Inspiračním parku CS Betonu ve Velkých Žernosekách bylo také super. Lidé na nás koukali dost divně. No aby někdo rovnal plechovky do kruhu, běhal okolo nich s gimbalem, se kterým to moc neumí, to se tam asi často nestává. Jestli nás pozorovali i na kamerách, které jsou všude...

Dá se pracovat prakticky všude. Všude můžeš ukázat lidem naše produkty, všude si je můžeš vzít s sebou. Ať už je to káva v termosce, nějaký nápoj v lahvi a céčka v zimě a Prosun v létě na sluníčko. Dá se s tím klidně natočit i jakékoliv video.

Jinak se u vody dá i plánovat a vymýšlet nové akce, dá se natáčet a fotit spousta věcí, které se pak dají použít na videa, na fotky. Dá se pracovat i na zahradě. Všude se dá natočit video nebo udělat živé vysílání. A všude se dají i číst motivační knihy.

A prakticky všude si produty můžeš vyfotit. Neboj se, netahám s sebou plné plechovky a lahvičky. Mám obaly prázdné a tak si jich do batohu mohu vzít více a nijak mě netíží.

A nedáme si pokoj ani na dovolené, takže si kosmetika a parfémy s námi letěly letadlem skoro 5 hodin až daleko k Africe. No který parfém se podívá jen tak takhle daleko... no přece moje oblíbená desítka.

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS 
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDEŠ I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Naše produkty pro zdraví jsou na trhu již více jak 20 let a přesto o nich ještě většina lidí neví a nevyzkoušela je, i když mají zdravotní problémy. Spousta lidí má problémy s klouby, nadváhou, cukrovkou a imunitou, nic jim na to nezabírá. Tak pojď mezi nás! Vyzkoušej je, třeba pomohou tobě i lidem okolo a určitě si je oblíbíš.